Neohodnotené

Ajax Glass Protect - Detektor rozbitia skla

Bezdrôtový detektor rozbitia skla Ajax GlassProtect je určený pre zabezpečenie presklených plôch. Dvojfaktorová detekcia rozbitia skla výrazne eliminuje výskyt falošných poplachov.

Variant
Na objednávku Na objednávku (1 ks) Zvoľte variant
Kód: AJAX5288 AJAX5236 Zvoľte variant
Značka: Ajax Systems
€64,96
Kategória: Ajax Systémy
Záruka: 2 roky
Napájanie: Batéria
Typ detektora: Bezdrôtový
Detekčný element: Elektretový mikrofón
Použitie: Vnútorné priestory
Montá: Povrchová

Malý bezdrôtový detektor, ktorý upozorňuje na narušenie skla narušiteľmi. Inštaluje sa vo vzdialenosti 9 m od okna a filtruje udalosti, ktoré spôsobujú falošné poplachy o rozbití. Detekuje rozbité sklo pomocou elektretového mikrofónu, ktorý zaznamenáva zvuk nárazu na sklo a padajúce sklo.

Screenshot 2020-05-22 at 09.34.42

Dvojfázová detekcia rozbitého skla zabraňuje falošným poplachom spôsobeným búrkou, štekaním psov a hlukom z prechádzajúcich kamiónov. Pripravené na prevádzku priamo z krabice: batéria je už nainštalovaná, preto nie je potrebné detektor rozoberať. Jediným kliknutím sa dá pripojiť k rozbočovaču v mobilnej aplikácii. Môže byť namontovaný na SmartBracket za pár minút.

GP_W-1x

Bezdrôtová technológia Jeweller umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 000 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy. Spoľahlivá detekcia rozbitia skla až na vzdialenosť 9 m s nastaviteľnou citlivosťou v 3 úrovniach. NC kontakt na pripojenie externého detektora. Možnosť integrácie do systémov iných výrobcov prostredníctvom integračných modulov Ajax (uartBridge / ocBridge Plus).

Autentizácia na ochranu proti narušeniu. Kryt detektora je chránený proti sabotáži. Nastaviteľný interval kontroly pripojených komponentov v rozmedzí 12 až 300 sekúnd. Vybavený systémami na detekciu a potlačenie rušenia pre maximálnu ochranu systému proti narušeniu.

Ajax_GlassProtect_White_360  

        Technická špecifikácia:

  • Typ detektora: Bezdrôtový
  • Detekčný element: Elektretový mikrofón
  • Použitie: Vnútorné priestory
  • Montáž: Povrchová
  • Detekčná vzdialenosť / uhol: Až 9 m / 180 °
  • Citlivosť detekcie: Nastaviteľná (3 úrovne)
  • Pripojenie externého detektora: Áno (1x NC kontakt)
  • Výkon rádiového signálu: 8.76 dBm / 7.52 mW (max. 20 mW)
  • Komunikačný protokol: Jeweller (868.0 - 868.6 MHz)


Dvojfaktorová detekcia rozbitia skla v nízkych aj vysokých frekvenciách na elimináciu falošných poplachov. Úspora energie vďaka automatickej regulácii vysielacieho výkonu v závislosti od vzdialenosti od Ajax Hubu. Obojsmerná komunikácia s Ajax Hubom pre jednoduché testovanie a nastavenie. Výdrž batérie až 7 rokov pri kontrole spojenia Ajax Hubom každú 1 minútu.