Neohodnotené

AJAX StarterKit - Sada pre začiatočníkov

Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Rozšírením o ďalšie komponenty sa premení v univerzálny bezpečnostný systém, ktorý Vás spoľahlivo ochráni pred vlámaním, požiarom atď..

Variant
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: AJAX 7564 AJAX 7563 Zvoľte variant
Značka: Ajax Systems
€365
Kategória: Ajax Systémy
Záruka: 2 roky
Rozmery balenia: 30x28.7x7cm
Použitie: monitoring, zabezpečenie
Komunikačné technológie : RF
Možnosť rozšírenia o ďalšie komponenty : Áno
Základná sada : Áno

Ajax StarterKit tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax. Rozšírením o ďalšie komponenty sa premení v univerzálny bezpečnostný systém, ktorý Vás spoľahlivo ochráni pred vlámaním, požiarom alebo zaplavením vodou. Ajax StarterKit predstavuje profesionálne riešenie ochrany života a majetku s unikátnym nadčasovým dizajnom a maximálnu užívateľskú prívetivosťou. Alarm firmy AJAX je priamou konkurenciou systémom Jablotron alebo Paradox v oblasti zabezpečenia.

SK_W-1x

Vďaka modernému poňatiu, dizajnu i cene je to najlepší bezdrôtový alarm na trhu. Chrbticou celého systému je Ajax Hub - inteligentný ovládací panel. Ústredňa pomocou unikátneho bezpečnostného protokolu Jaweller komunikuje s ostatnými komponentmi Vášho systému. Všetky komponenty majú 2.stupeň zabezpečenia podľa STN EN 50131 a ponúkajú teda vyššiu úroveň zabezpečenia. Pre Vaše maximálne pohodlie je vyvinutá pre tento bezdrôtový alarm aplikácia Ajax pre Váš smartphone dostupná ako pre Android, tak aj pre iOS.

Ajax StarterKit obsahuje všetko dôležité:


Žiadne drôty, žiadne starosti.

Komunikačný protokol Jewellery umožňuje spojenie komponentov s Ajax Hub na vzdialenosť až 2 000 m. Zariadenie v závislosti od vzdialenosti automaticky regulujú výkon rádiového signálu, čím výrazne predlžujú výdrž batérií. Vďaka tomu môžu zariadení Ajax pracovať až 7 rokov bez nutnosti výmeny batérie.

Ajax Cloudalarm

AJAX Digitálny ekosystém rozširuje schopnosti všetkých zariadení Ajax. Vďaka cloudovému riešeniu sú všetky výpočtové operácie a procesy rýchlo a presne spracovávané. Prenos poplachové správy z Ajax Hub na server a k užívateľovi zaberie len pár milisekúnd. Celý systém je možné vzdialene konfigurovať a ovládať pomocou inteligentnej mobilné aplikácie. Vďaka pravidelným aktualizáciám firmvéru zariadení sa navyše neustále rozširuje funkcionalita systému.

Rýchla a profesionálne inštalácie

Vďaka unikátnemu držiaku SmartBracket je inštalácia komponentov Ajax maximálne jednoduchá a rýchla. Komponenty sú dodávané s predinštalovanými batériami, čím dochádza k nemalej úspore času. Aplikácia pre pre bezdrôtový alarm Ajax Vám pomocou interaktívnych manuálov pomôže s voľbou vhodného umiestnenia komponentov, držiak SmartBracket upevnite pomocou dodávaného spojovacieho materiálu k stene či stropu a potom do neho vložte detektor či iné zariadenie.