Neohodnotené

5 kanálový diaľkový ovládač

Jedinečný Z-Wave diaľkový ovládač, ktorý Vám umožňuje jednoducho ovládať svetlá, žalúzie a iné zariadenia vo Vašom dome. Podpora Z-Wave protokolu.

Skladom na predajni (> 5 ks)
Kód: HS_100-007-2
Značka: Sunricher
€49,99
Kategória: Diaľkové ovládače
Záruka: 2 roky
Napájanie: Batéria
Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Homey
Protokol: Z-Wave Plus
Rozmer: 150 x 39 x 10,5 mm
Napájanie: 2x CR batéria (súčasť balenia)
Počet skupín pridružení: 4
Z-Wave diaľkové ovládanie
Výpredaj

Tento jedinečný Z-Wave ovládač prináša jedinečnú možnosť, ako ovládať Váš Smart home. Jednoduchým spárovaním pomocou pridružení môžete ovládať až 20 zariadení, na každom tlačítku 5 zariadení spolu.

Keďže sa nastavovanie robí pomocou pridružení, jednotlivé tlačítka je možné použiť aj na nastavovanie intenzity osvetlenia alebo náklonu lamiel žalúzií. Jednoducho držíte tlačítko "I" a svetlo sa rozsvecuje, keď držíte "O", svetlo sa stmieva. Také jednoduché.

Diaľkové ovládanie na vrchnej strane navyše obsahuje pár tlačítko, ktorými naraz ovládate všetky zariadenia, ktoré ovládate zvyšnými pármi tlačítok. Ako príklad uvedieme, že ak prvý pár tlačítok ovláda všetky odovky v obývačke a kuchyni, druhý pár všetky LED pásy, tretí pár všetky žalúzie v obývačke a štvrtý pár všetky žalúzie v kuchyni, tak vtedy horný pár ovláda všetky tieto zariadenia spoločne. Vďaka tomu môžete naozaj jednoducho prispôsobiť nie len osvetlenie, ale aj tienenie.

Zariadenie však obsahuje ešte tlačítka S1 a S2, čo sú tlačítka scén. To znamená, že na tieto tlačítka si môžete naprogramovať akúkoľvek akciu vo Vašom dome. Napríklad stlačením tlačítka S1 môžete nastaviť kúrenie na komfortné, stlačením S2 môžete otvoriť bráničku do dvora, keď Vám niekto zazvoní. Možnosti je naozaj veľa.

V balení popri samotnom ovládači nájdete aj nástenný držiak, ktorý jednoducho uchytíte na stenu pomocou pribalených skrutiek alebo obojstrannej pásky. Následne tento držiak magnetický drží diaľkové ovládanie, aby ste ho mali vždy na mieste.

Výhody:
+ Jedinečné diaľkové v ponuke Z-Wave
+ Funguje aj stmievanie a nastavovanie lamiel
+ Dve tlačítka na scény
+ Príjemný dizajn
+ Tlačítko na vypnutie a zapnutie všetkého

Nevýhody:
- prakticky žiadne