Neohodnotené

Stmievací Nástenný ovládač

Diaľkový ovládač, ktorý je určený na miesta, kde ste nemali plánovaný vypínač. Tento ovládač dokáže taktiež nahradiť klasický vypínač, nakoľko umožňuje veľmi jednoduché stmievanie pridruženého svietidla.

Skladom na predajni (1 ks)
Kód: SR-ZV9001K4-DIM
Značka: Sunricher
€60
Kategória: Diaľkové ovládače
Záruka: 2 roky
Napájanie: Batéria
Protokol: Z-Wave Plus
Napájanie: Batéria CR2450
Ovládanie : Stmievacie moduly
Max. pridružení: 5
Compatibilné s rámikmi: Systém 55
Screenshot 2019 03 15 at 12.14.17
Výpredaj

Tento nádtenný diaľkový ovládač, ktorý je napájaný batériou, je špecialne navrhnutý na bezdrôtové plnohodnotné riadenie stmievačov, ktoré sú súčasťou Z-Wave Smart Home. 

Pokiaľ potrebujete vymeniť klasicky vypínač za taký, ktorý Vám umožní taktiež regulovať intenzitu svetla, práve toto je zariadenie pre Vás. Navyše, vďaka tomu, že ovládač je napájaný batériou, môže slúžiť aj ako doplnkový ovládač na miesta, kde ste s vypínačom pôvodne nepočítali.

Ovládač sa po pridaní do systému Z-Wave pridruží na Z-Wave stmievač (alebo viacero) a od tej chvíle slúži ako jeho ovládač. Je možné ho používať nezávisle na systéme, takže funguje aj pri výpadku riadiacej jednotky. Navyše, tento ovládač je možné použiť v rámku Systému 55, takže pokiaľ máte vypínače s týmto systémom tak ovládač bude krásne zapadať do dizajnu.

Po vytvorení pridruženia medzi ovládačom a stmievačom budú tlačítka fungovať následovne:

  • Tlačítko I - zapne pridružené svetlo
  • Tlačítko O - vypne pridružené svetlo
  • Tlačítko väčšieho slniečka - podržaním sa zvyšuje intenzita svetla
  • Tlačítko menšieho slniečka - podržaním sa znížuje intenzita svetla