Neohodnotené

LaMetric Time

LaMetric sú neskutočné stolové hodiny, ktoré toho dokážu omnoho viac, ako klasické. Jedinečný dizajn, nápaditý displej a veľa funkcií sú zaručené dôvody, prečo si ich aj vy zamilujete.

Momentálne nedostupné
Kód: LM 37X8
Značka: Smart Atoms
€229
Kategória: Gadgety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Napájanie: 5VDC
Protokol: Wifi, Bluetooth

- Sledujte počasie, emaily, udalosti, tweety, folowwerov, správy, stretnutia a mnoho ďalších "Metrikanov" z internetu takmer v reálnom čase.

- Získavajte notifikácie z Netatmo, Alexy, Sonos. Ovládajte svoje Philips Hue osvetlenie jediným klikom. Navyše, LaMetric funguje ja s IFTTT.

- Prebúdzanie sa s vaším obľúbeným internetovým rádiom, hudbou streamovanou cez bluetooth...

- LaMetric je zariadenie nezávislé na Vašom telefóne. Pripája sa priamo na Vašu Wifi. Telefónom len nastavujete jeho funkcie.

 

lametric_2._SR300,300_

Navrhnite svoje hodiny podľa svojej chuti


Spríjemnite si deň zábavnými ikonami a animáciami, pridajte firemné logo na hodiny v kancelárií, pripojte sa k spoločenstvu kreatívnych myslí a urobte svoje hodiny jedinečnými. Kombinácia užitočných informácií a pixelového zobrazovania informácií dodá Vášmu domovu ten správny šarm.

 

Informácie, ktoré naozaj potrebujete

 

Ovládanie domácnosti smartfónom je výborná vec, no niekedy potrebujete informácie zobraziť pre všetkých. LaMetric vďaka svojmu vždy zapnutému displeju zobrazí to najpodstatnejšie. Navyše, vďaka tlačítkam na vrchnej strane LaMetric môžete ovládať niektoré smart zariadenia.
Zobrazuje informácie napríklad Netatmo, Alexa, Nest, Sonos, Ring, SmartThings a ovláda Philips Hue, WeMo a ďalšie jediným stlačením tlačidla.

lametric_3._SR300,300_
lametric_4a._SR300,300_

Aplikácie pre každého


Buďte produktívnejší tým, že zachytite čas, počasie, tweety, sledovateľov, titulky z webstránok, cenové ponuky, časové údaje a ďalšie dôležité informácie.

Aplikácie na obchodné účely


V zasadacej miestnosti vám LaMetric Time ukáže čas do konca stretnutia a motivuje svojich kolegov, aby svoje vystúpenia dokončili včas. Umiestnite LaMetric Time na poličke alebo v prednej časti obchodu s cieľom informovať zákazníkov o propagáciách alebo získať viac fanúšikov pre vašu Facebook stránku. 

lametric_4b._SR300,300_
lametric_4c._SR300,300_

Vytvorte si vlastné aplikácie

 

Vďaka IFTTT dokáže LaMetric zobrazovať upozornenia z mnohých služieb alebo inteligentných zariadení. Pomocou aplikácie LaMetric developer môžete vytvárať programy, ktoré Vám umožnia sledovať predaj, nárast počtu objednávok alebo Vám napríklad umožnia zavolať taxi.

 

Rock-ujte s tancujúcimi pixelmi

 

Prebudzajte sa ráno v tónoch Vašej obľúbenej rádiovej stanice. So vstavanou funkciou Bluetooth môžete streamovať svoju obľúbenú hudbu zo služieb iTunes, Spotify, Pandora. Samozrejme si vychutnáte aj vizuálny ekvalizér.

Naša video recenzia

Promo video

Recenzi Unbox Therapy