Neohodnotené

SensiboSky riadenie klimatizácie

Ešte nikdy nebolo ovládanie klimatizácie tak jednoduché aj na diaľku. Vďaka SensiboSKY pripojíte prakticky akúkoľvek klimatizáciu do Sensibo aplikácie a to Vám od tej chvíle umožní ovládanie cez mobil aj na diaľku. 

Momentálne nedostupné
Kód: SEN-SKY-01-WWH
Značka: SensiboSKY
€129
Kategória: Gadgety
Záruka: 2 roky
Napájanie: 5VDC
Protokol: Wifi

Premeňte svoju klimatizáciu na Smart.

Vďaka Sensibo Sky je možné pripojiť každú bežne používanú klimatizáciu do Sensibo aplikácie. Táto aplikácia Vám potom umožní popri klasickému ovládanie klimatizácie aj:

  • Ovládanie cez mobil na diaľku
  • Zapínanie a vypínanie klimatizácie automaticky pri Vašom príchode/odchode
  • Úsporu energie na chladenie
  • Vzdialené sledovanie teploty v dome
  • Nastavenie týždenného harmonogramu chladenia

Sensiboo sky

Plánovač chladenia AC

Podporuje všetky bežné klimatizácie

Je úplne jedno, či máte prenosnú, nástennú alebo kazerovú klimatizáciu. SensiboSKY si s ňou poradí. Dokáže ovládať všetky bežné značky klimatizácií.

Ovládanie klimatizácie na diaľku

Podporované klimatizácie SensiboSKY

Pokiaľ si chcete byť istý, či je Vaša klimatizácia podporovaná, neváhajte a overte si funkčnosť priamo na stránke výrobcu TU.

Podpora všetkého, na čo si spomeniete

Popri tomu, že SensiboSKY podporuje mnohé značky klimatizácií dokáže byť ovládané aj z mnohých systémov, ako sú Amazon Echo, Google Home, IFTTT alebo Homey. V systéme Homey funguje naozaj perfektne a priamo Vám umožňuje ovládať klimatizáciu. Avšak vďaka spomínanej podpore IFTTT je možné toto zariadenie integrovať aj do systému Fibaro a iných systémov. 

Ako to funguje?

SensiboSKY po nainštalovaní a pridaní do Vašej WiFi siete pomocou vlastnej mobilnej aplikácie nájde Vašu klimatizáciu (jednoduchý postup). Od toho momentu si klimatizáciu pridá do svojej aplikácie a vy sa k nej môžete kedykoľvek dostať a ovládať ju navyše s použitím všetkých spomínaných funkcií. Pokiaľ máte v dome viacero klimatizácií, stačí pridať toľko SensiboSKY, koľko potrebujete a v aplikácií uvidíte všetky Vaše klimatizácie.

Výhody:

+ Nevyžaduje si nadradený systém pre vzdialené ovládnanie
+ Jednoduchá inštalácia
+ Široká databáza klimatizácií
+ Jednoduchý a nerušivý dizajn
+ Prijateľná cena
+ Spolupracuje so systémom Homey

Nevýhody:

- Systém Fibaro nemá priamu podporu tohto zariadenia