Neohodnotené

Sada pre ovládanie roliet IKEA/JYSK

Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre ovládanie roliet IKEA alebo JYSK v systéme Smart Home s protokolom Z-Wave. Jednoduchým postupom vložíte motor do Vašej rolety a nahradíte tým retiazkový mechanizmus a okamžite premeníte Vašu klasickú roletu na automatickú roletu.

Variant
Dodanie do 5 dní (1 ks) Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Kód: 14157/IKE 14157/IKE2 14157/JYS Zvoľte variant
Značka: Qubino
€129
Kategória: Motory pre rolety IKEA/JYSK
Záruka: 2 roky
Napájanie: 24VDC

DSC00081

Predstavte si, že by sa Vaše žalúzie začali správať tak, že by ste ich nemuseli manuálne sťahovať a vyťahovať. Áno, je to možné, a dokonca nemusíte ani kupovať nové rolety. Stačí do nich jednoducho osadiť tento motorček a drobnými úpravami, ktoré Vám budú trvať 10 minút, zmeníte Vašu roletu na elektrickú. Vďaka pridanému modulu Qubino DC shutter je možné túto roletu pridať do systému Smart Home a ovládať roletu pomocou telefónu alebo tabletu a samozrejme aj pomocou nastavených scén.

V balení tohto produktu nájdete:

- Motor na ovládanie roliet. Je len 1,6cm hrubý
- Plastové kolečka potrebné pre inštaláciu do IKEA/JYSK roliet (je potrebné si vybrať typ)
- Qubino DC shutter - modul, vďaka ktorému t'to roletu pridáte do systému Z-Wave

Pokiaľ potrebujete ovládať viacero roliet naraz (napríklad 2 rolety na dvojitom okne) je možné k tejto sade zakúpiť dodatočne ďalší motor. Po správnom zapojení následne budete môcť ovládať dve rolety spoločne cez systém Z-Wave.

Konektory (plastové kolečka) sú špeciálne vyrobené pre IKEA a JYSK rolety. JYSK rolety používajú jeden typ trubiek, preto je výber veľmi jednoduchý.
Ikea na druhej strane má dva rozmery a rozdeliť je ich možné podľa rozmerov. Jeden typ konektoru je pre 80-160cm rolety a druhý pre 180-200cm rolety. 

Video návod ako na rolety od IKEA