Neohodnotené

Netatmo Inteligentný senzor Dverí a Okien - 3 kusy

Netatmo Smart Door and Window Sensors sú dverové alebo oknové senzory, ktoré pracujú len s Netatmo Welcome.

Siréna a senzory pracujú iba s inteligentnou interiérovou kamerou Netatmo Welcome . Maximálne 1 siréna a 12 senzorov na kameru. Siréna musí byť nainštalovaná vo vnútri, v rovnakej miestnosti ako kamera.

Na objednávku
Kód: DTG-EC-670
Značka: Netatmo
€99,90
Kategória: Netatmo
Záruka: 2 roky
Napájanie: Batéria
Rozmery: 76 x 15.8 x 30.4 mm
Napájanie: 2 AAA batérie
Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie medzi Senzormi a Netatmo Smart Indoor Camera

Netatmo inteligentný senzor dverí a okien

Podniknite kroky ešte predtým, ako sa votrelec dostane do vášho domu. Inteligentné senzory dverí a okien vás upozornia na problém ešte predtým, ako dôjde k prerušeniu. Nainštalované na dvere a okná podľa vášho výberu môžu zistiť, či sa niekto pokúša vstúpiť do Vášho domu. Zistia tiež, keď sa dvere alebo okno otvoria náhle, a okamžite odošlú vášmu smartfónu notifikáciu. To vám ušetrí drahocenný čas v prípade vniknutia.

Hero-Tag

Skontrolujte, či sú dvere a okná otvorené alebo zatvorené - priamo v aplikácii. Nastavenia v aplikácii môžete kedykoľvek upraviť tak, aby ste sa neustále pozerali na svoj domov nakonfigurovaním inteligentných senzorov dverí a okien tak, aby vám posielali upozornenie do smartphonu, ak sú dvere alebo okno otvorené príliš dlho. Práve ste odišli z domu, ale myslíte si, že ste mohli niečo nechať otvorené? Priamo v aplikácii môžete skontrolovať, či sú dvere a okná vybavené senzorom otvorené alebo zatvorené.

Vlastnosti a technické parametre:

 

  • Rozmery: 76 x 15.8 x 30.4 mm
  • Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie medzi Senzormi a Netatmo Smart Indoor Camera: long-range radio
  • Napájanie: 2 AAA batérie (pribalené)
  • Obsah balenia: 3 Smart Door and Window Sensors, Silné lepiace pásky, 3 x 2 AAA batérie
  • Aplikácia zadarmo
  img

Vychutnajte si výhody celého inteligentného poplachového systému s kamerou. Inteligentné dverové a okenné senzory Netatmo, inteligentná interiérová kamera a inteligentná interiérová siréna spolu tvoria kompletný poplašný systém, ktorý chráni váš domov. Môžete dokonca zvoliť konkrétny snímač, ktorý upozorní na alarm, ak sa niekto pokúsi preniknúť do vášho domu.