Neohodnotené

Technická podpora - systémové úpravy 30 minút

Táto služba Vám zabezpečí vzdialenú správu systému naším technikom a nastavenie základných funkcií systému, ako aj celkovú kontrolu.

Záujem o službu (1 ks)
Kód: HOD2
Značka: HomeSystem
€30
Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL

 

Pokiaľ si systém Smart Home nastavujete svojpomocne avšak narazíte na problém, s ktorým si neviete poradiť, môžete požiadať o asistenciu nášho technika. Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme vyriešiť veľkú časť problémov, ktoré je možné vyriešiť na úrovni systému. Taktiež vieme v systéme odhaliť nedostatky, ktoré môžu spôsobovať problémy.

Táto služba sa stará o nastavenia systému, IP adries, prístupov, asistencia pri zmene hesiel, vytváranie užívateľských účtov a riešenie problémov na úrovni riadiacej jednotky. V rámci tejto služby poskytujeme aj telefonickú podporu pri riešení problémov, kedy nie je riadiaca jednotka pripojená na internet (nesprávne nastavenie IP adries...). 

V prípade, že riadiaca jednotka nemá prístup k internetu, je potrebné poskytnúť nášmu technikovi prístup k Vášmu PC pomocou aplikácie Team Viewer.

Minimálna objednávka je 0,5 hodiny práce (1 kus). 

Doležité upozornenie:

V prípade záujmu o túto službu si objednajte jeden kus a zvoľte si formu platby prevodom. Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si detaily, na základe čoho Vám potom prispôsobíme faktúru.