Neohodnotené

euFIX DIN adapter pre Fibaro moduly s tlačítkom

euFIX Vám umožní profesionálnu inštaláciu Fibaro modulov priamo na DIN lištu. Tieto euFIX umožnia vloženie Fibaro modulu priamo do ich vnútra a ich následné upevnenie na DIN lištu. Táto verzia obsahuje manuálne tlačítko na samotnom euFIX.

Variant
Skladom na predajni (1 ks) Skladom na predajni (2 ks) Vypredané Na objednávku (1 ks) Na objednávku (> 5 ks) Skladom na predajni (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Kód: EUT_EUFIXD212 EUT_EUFIXS212 EUT_EUFIXS213 EUT_EUFIXS222 EUT_EUFIXS223 EUT_EUFIXR222-OFF EUT_EUFIXR223. Zvoľte variant
Značka: Eutonomy
€33
Kategória: Príslušenstvo Z-Wave
Záruka: 2 roky
Napájanie: 230VAC
Napájanie: 230 V AC +/-10%, 50–60 Hz
Max výstup: Podľa hodnôt inštalovaného Fibaro modulu
Rozmery: 34.8 x 87.3 x 64.7 mm
Šírka na DIN: 2 moduly
Priemer pripojených vodičov: max. 2.5 mm2
Dĺžka vodičov na S1, S2 a SX: 10 m (20 m pri R222, S212 & S222)
Operačná teplota: 0°C to +50°C
Operačná vlhkosť: ≤90%, no kondenzácie
Inštalácia Fibaro modulov do krabičiek pod vypínače má svoju výhodu, pokiaľ ide o šírenie signálu v MESH sieti. Avšak niekedy je situácia trochu iná a vy nepotrebujete po budove rozmiestňovať senzory ale chcete len jednoduché riadenie zariadení a možnosť ich vzdialeného ovládania. Vtedy prichádza do úvahy možnosť umiestniť všetky moduly na DIN lištu a spínať okruhy priamo tam. 

 euFIX pre Fibaro na DIN lištu s tlačítkom

Aby toto bolo plnohodnotne možné priamo s modulmi od Fibaro a aby celý rozvádzač vyzeral profesionálne, je možné použiť práve euFix od spoločnosti Eutonomy. 
 
euFIX pre Fibaro moduly na DIN lištu 
euFix TH35 rail adaptery pre Fibaro moduly sú navrhnuté tak, aby profesionálne integrovali klasické Fibaro moduly na DIN lištu. V ponuke je euFIX modul pre tieto Fibaro moduly:
 
 
 
euFix DIN moduly sa vyrábajú v dvoch verziách. Táto verzia obsahuje tlačítko pre manuálne ovládanie, ktorým je možné daný modul kedykoľvek ovládať priamo jeho stlačením. 
 
Fibaro na DIN lište s vypínačom
 
Inštalácia tohto zariadenia je veľmi jednoduchá. Samozrejme, elektroinštalácia musí byť čiastočne upravená nakoľko na DIN lištu musíme mať natiahnuté všetky obvody ktoré chceme ovládať osobitne a taktiež, pokiaľ chceme mať zapojené vypínače, musíme mať na DIN lištu natiahnuté aj tie. 
Zapojenie potom vypadá takto:
Zapojenie Fibaro na DIN lištu
 
Všetky moduly majú vstupy pre vypínače alebo tlačítka. Navyše, euFIX pre Fibaro stmievač 2 má osobitné vstupy pre pripojenie Fibaro Bypass, ktorý môže byť potrebný pre správnu reguláciu LED žiaroviek.
 
Výhody:
 
+ Perfektné riešenie, pokiaľ chcete umiestniť Fibaro moduly na DIN lištu
+ Presne navrhnuté pre jednotlivé Fibaro moduly
+ Kvalitný produkt, jedinečný svojho druhu na trhu
+ Obsahuje tlačítko pre prípad výpadku riadiacej jednotky
 
Nevýhody:
 
- vyžaduje si elektroinštaláciu "do hviezdy"
 
Eutonomy DIN modul
Eutonomy DIN modul vnútro
Eutonomy DIN modul zvonku