Neohodnotené

FIBARO Home Center 3 LITE

Nová riadiacia jednotka od spoločnosti  FIBARO je najvýkonnejším zariadením na trhu. Je to skutočne rýchle, oveľa bezpečnejšie a komplexnejšie zariadienie  ako predchádzajúca verzia. Odteraz podporuje nielen protokol Z-Wave, ale aj Nice a Wi-Fi. FIBARO Home Center 3 LITE pochádza z účinných a vysoko kvalitných komponentov, vďaka ktorým bude roky dosahovať špičkové výkony. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

 

Skladom na predajni (> 5 ks)
Kód: FIB_HC3L-001-EU
Značka: FIBARO
€139
Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 230VAC
Protokol: Z-Wave Plus, Wifi, Zigbee, Bluetooth
RAM : 512MB
HDD: 4GB eMMC
Napájanie: 12V DC
Rozmery: 178 x 30 mm
HC3L left
Výpredaj

FIBARO Home Center 3 LITE

Na základe našich 10 ročných skúseností  a mnohých komentárov od používateľov a inštalačných firiem, FIBARO Home Center 3 LITE je najpokrokovejšou jednotkou hneď po Home Center 3 na riadenie inteligentných domácností na svete. Moderné a spoľahlivé zariadenie, ktoré vám umožní jednoduchým spôsobom ovládať všetky funkcie inteligentného domu - jednoduché stlačenie tlačidla, gestá alebo slová oživía Váš inteligentný domov.

FIBARO Home Center 3 Lite

 

Rozdiely medzi Home Center 3 (Z-Wave 500) a Home Center 3 LITE (Z-Wave 700)

  • Home Center LITE 3 ponúka čip Z-Wave 700, o generáciu novší ako HC3
  • Home Center LITE 3 taktiež ponúka všetky funkcie ako HC3 s obmedzeniami v počte zariadení a scén ktoré môžete pridať

bezpieczenstwo

BEZPEČNOSŤ

 

bramy

BRÁNY A ŽALÚZIE

 

klimat

HVAC

 

multimedia

DOMÁCE SPOTREBIČE

 

nastroj

NÁLADA

 

ogrod

INTELIGENTNÁ ZÁHRADA

 

ochrona

ZABEZPEČENIE

 

oswietlenie

OSVETLENIE


 

Bezpečnosť a stabilita

Bezpečnosť a stabilita inteligentného domu bola pre spoločnosť FIBARO vždy hlavným záujmom. Preto spoločnosť začala spoluprácu so svetovými bezpečnostnými lídrami, ako je Kaspersky, s cieľom poskytnúť prvotriednu ochranu pred rastúcimi hackerskými aktivitami zameranými na inteligentné domácnosti. Šifrovaný prenos údajov je prvým prostriedkom ochrany miestneho aj externého pripojenia. Použitím primeraných a vysokokvalitných komponentov môže zariadenie pracovať lokálne bez prístupu k internetu a cloudu a poskytovať kľúčové funkcie doma. Preto neexistuje žiadne riziko deaktivácie poplachového systému.

Bezpečnosť pochádza z dvojitej zálohy systému v zariadení a cloudu, ktorý monitoruje stav systému a štvorjadrového procesora. Táto inteligentná domáca riadiaca jednotka  je podstatne rýchlejšia a pri porovnaní s inými zariadeniami na trhu vykonáva naraz viac úloh. Počas celého procesu vývoja bola hlavným cieľom dokonalá synergia hardvéru a softvéru. Rozsiahle testy komponentov a vysokovýkonný softvér nám umožňujú dosahovať bezprecedentné výsledky rýchlosti pri zachovaní stability a predvídateľnosti systému. Home Center 3 získalo certifikát VDE, nezávislej výskumnej jednotky garantujúcej elektrickú bezpečnosť: certifikát CB a certifikát EÚ skúšok.


 

Ovládajte Váš inteligentńy domov telefónom

Aplikácia Home Center poskytuje neustále spojenie s vaším inteligentným domom a umožňuje vám ho spravovať odkiaľkoľvek na svete. Sľubné UX mobilnej aplikácie a jednoduchosť použitia viedli k získaniu ceny CES Innovation Award 2019.

hc3-mobil

       Technická špecifikácia:

 

  • Jednojadrový procesor: Cortex A7 900 MHz
  • RAM: 512MB HDD 4 Gb
  • Napájanie: 12V DC
  • Protokol: Z-Wave (700) 
  hc3 lite produkt

 


 

Jedna riadiaca jednotka na všetko

Home Center 3 LITE funguje ako riadiace centrum, ktoré prevádzkuje zariadenia FIBARO v kombinácii s hardvérom založeným na protokole Z-Wave. Výkonné komponenty a čipy sú navrhnuté tak, aby mohli dostávať aktualizácie softvéru, ktoré sprístupnia nové funkcie. Wi-Fi poskytli riadiacej jednotky rozmanitosť sieťových pripojení a širší dosah ako kedykoľvek predtým, takže ju možno umiestniť kdekoľvek v dome. Od tejto chvíle hovoríme o najpokročilejšej bráne inteligentných domov na trhu, ktorá je pripravená na ďalší vývoj funkcií. Home Center 3 LITE je bodom obratu pre celé inteligentné domáce prostredie.

HC3L_left_1

10 rokov skúsenosti v automatizácií inteligentných domácností

Vývoj nových zariadení znamená pre spoločnosť FIBARO veľa - používateľské skúsenosti nám umožňujú poskytovať funkcie, ktoré zákazníci v dnešnej dobe skutočne požadujú. V poslednej dobe bola riadiaca jednotka vyvinutá v súlade s 10-ročnými skúsenosťami na trhu vrátane návrhov tzv. power users (skúsených používateľov), inštalatérov a developerov z celého sveta. Výsledky sú jasné, riadiaca jednotka má teraz vstavané antény optimálne nakonfigurované na rozšírenie dosahu, nevyžaduje káblové pripojenie k routeru - Wi-Fi umožňuje oveľa ľahšie pripojenie, intuitívny sprievodca nastavením systému uľahčuje začiatočné kroky inteligentného domu pre používatela, vývojový proces pre inštalatérov, je nastavený tak, aby umožňoval viac mimoriadne užitočných funkcií. Rovnako ako každé jedno zariadenie FIBARO, aj úplne nové Home Center 3 LITE musí zvládnuť intenzívny vývoj, neustály pokrok a rastúce požiadavky elektroniky a používateľov. Vďaka tomu je dlhodobou riadiacou jednotkou, ktorá bude riešiť veľkú väčšinu zmien v priemysle. Myšlienkou je znížiť problémy zákazníkov a znížiť uhlíkovú stopu na minimum. Rovnako ako mnoho inteligentných zariadení uvádzaných na trh renomovanými výrobcami, aj FIBARO bude podporovať používateľov Home Center 3 LITE štandardizovanými aktualizáciami, ktoré prinesú relevantnosť a kompatibilitu novým integráciám zavedeným do systému a odstránia zlyhania vyskytujúce sa v zariadeniach s nízkou kvalitou, ako aj starnutie hardvéru, po ktorom nasleduje výmena zariadenia.

Home Center 3 LITE - Siet

Pre začiatočníkov aj odborníkov

Riadiaca jednotka poskytuje intuitívny proces nastavenia, ktorý používateľa vedie krok za krokom inštaláciou systému. Sprievodca inštaláciou obsahuje základné parametre automatizácie a sadu vynaliezavých funkcií, ktoré riešia najrôznejšie potreby používateľov (scenáre automatizácie). Toto je najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť inteligentnú domácu automatizáciu FIBARO. Skúsenejší používatelia a odborníci ocenia stovky kľúčových funkcií, ktoré pomohli vytvoriť zdieľaním svojich vlastných skúseností s odborníkmi FIBARO, vrátane možnosti prispôsobenia automatizácie pomocou nástrojov, ako sú blokové scény, LUA event-y alebo Quick Apps (rýchle aplikácie). Iba obloha je limitom, keď máme také široké možnosti v rámci jedného kompletného inteligentného domáceho systému.

01_home_center_3_LITE

Rýchly proces konfigurácie

Nový proces konfigurácie je omnoho jednoduchší a rýchlejší. Inteligentný domáci systém, ktorý je prispôsobený potrebám obyvateľov, je v priebehu niekoľkých desiatok minút pripravený na použitie.

03_home_center_3_LITE

Panel zariadení - všetko na jednom mieste

Všetky zariadenia pripojené k systému sú teraz k dispozícii na jednej obrazovke. Aby sa skrátil čas potrebný na vytvorenie systému FIBARO, inštalátor ich priradí miestnostiam, zmenám ikon a parametrov na jednej obrazovke. Už žiadne skákanie medzi niekoľkými kartami alebo stránkami.

Home center 3 litee

Prisposobené profily domácností

Prispôsobené profily je súbor nastavení, ktoré prispôsobujú celý domov tak, ako chcete. Profily automatizácie sú akcie na jedno kliknutie na správu inteligentných domácich scenárov. Osoba opúšťajúca dom si môže zvoliť profil „neprítomnosti“ a systém urobí zvyšok vrátane vypnutia všetkých svetiel, zníženia teploty, zapnutia alarmu alebo zatvorenia žalúzií.

Home center 3 lite

Pokročilé plány

Navrhli sme spôsob, ako vytvoriť plány tak, aby boli pre používateľov ešte intuitívnejšie.

Home center 3 lite

Lepší alarmový panel

Konfigurácia poplachového systému nikdy nebola taká rýchla a intuitívna. Všetky alarmové zariadenia sú umiestnené na jednom mieste.

home center 3 lite

Tvorba automatizácií

Vytváranie scén je teraz omnoho jednoduchšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým. Bloky automatizácie umožňujú vytvárať základné aj najbežnejšie automatizačné alebo zložité scenáre kombinujúce množstvo parametrov.

home center 3 lite

 

  FIBARO HOME CENTER 3 FIBARO HOME CENTER 3 LITE 
Počet podporovaných zariadení Do 230 Z-Wave zariadení Len do 40 Z-Wave zariadení
Komunikačná technológia

Z-Wave 500, Zigbee, BLE, NICE 433MHz / 868MHz

Z-Wave 700
CPU

Quad-Core ARM Cortex A53 1,2GHz 

Single-Core ARM Cortex A7 900 MHz
RAM 2GB 512MB
FLASH Pamäť 8GB eMMC 4GB eMMC
Možnosti automatizácie LUA, blokové scény, panely, plánovanie
LUA, blokové scény, panely, plánovanie
Maximálny počet scén Neobmedzené Odporúčame do 20 scén
Podpora IP Kamier Neobmedzené 1 IP Kamera
Pluginy a Rýchle aplikácie Neobmedzené 5pluginov a 10 rýchlych aplikácií 
Migračný mechanizmus  Áno (HCL, HC2, HC3L) Nie
Kompatibilta v režime brán  MASTER & SLAVE režim Iba SLAVE režim
Odporúčaná cena  495,00€  109,09€

 

 

Odbaľovanie

Prehľad rozhrania