Neohodnotené

Z-Wave USB Stick

Pomocou tohto USB kľúča rozšírite funkčnosť svojho PC/Raspberry... o protokol Z-Wave a vďaka tomu môžete začať budovať svoj vlastný Smart Home, či už na vlastnom softvéri, OpenSource alebo platených softvéroch.

Dodanie do 5 dní (> 5 ks)
Kód: ZMEEUZB1
Značka: Z-Wave>ME
€39,99
Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
Protokol: Z-Wave
Max zariadení: 232
Rozmery: 16 x 35 x 7 mm
Licencia: NEOBSAHUJE

uzke doprava2

USB kľúč, ktorý jednoducho zapojíte do USB portu akéhokoľvek PC a tým si vytvoríte vlastnú Z-Wave sieť. Vďaka tomuto kroku získate možnosť komunikovať v protokole Z-Wave a tým si otvoríte dvere do sveta Smart Home. 

Tento USB kľúč umožnia používanie ktoréhokoľvek Z-Wave zariadenia, bez ohľadu na výrobcu alebo dátum vydania. Jednoducho zasuňte tento USB kľúč do vášho PC so systémom Windows alebo Linux, do Vášho Raspberry Pi a vytvorte si svoj vlastný softvér, prípadne si stiahnite jeden z open source projektov (napríklad domotics) a začnite budovať svoj vlastný Smart Home (musí sedieť so Sigma Designs Serial API).

Alternatívne je možné použiť tento USB pre tvorbu svojich vlastných projektov, kde vďaka tomuto USB získate všetky výhody Z-Wave a Vy sa tak v rámci vývoja môžete zameriať na dôležitejšie veci. 

Z-Wave USB Stick je výborným nástrojom taktiež pre profesionálov v oblasti Z-Wave Smart Home riešení na akejkoľvek inej platforme. Vďaka možnosti inštalovania Z-Wave PC controller od Silicon Labs (PDF s návodom v ENG) dostanete možnosť aktualizovať Firmware prakticky každého Z-Wave zariadenia (je potrebné mať danú FW verziu k zariadeniu). Nie ste tak obmedzený tým, že napríklad Fibaro alebo Zipato nepodporujú OTA update pre to ktoré zariadenie. Takéto aktualizácie sa často používajú na produkty značky Aeotec (napríklad Smart energy meter potrebuje update FW pre správnu funkčnosť v systéme Fibaro), HeatIT (neustále prinášajú nové FW ktoré rozširujú funkčnosť zariadení), MCO Home (sprístupnenie association v termostate), ... Je to teda silný nástroj pre Vás, pokiaľ beriete prácu v oblasti Z-Wave vážne.

vyber riadiacej jednotky