Neohodnotené

CO2 senzor MCO Home

CO2 senzor napájaný z 230V AC Vám umožní meranie všetkých dôležitých hodnôt vo Vašej miestnosti, ako je CO2, teplota, vlhkosť... Navyše s príjemným dizajnom, na aký sme pri značke MCO zvyknutý.

Na objednávku (> 5 ks)
Kód: MCOEMH9-CO2-230
Značka: MCO Home
€199 –25 % €149
Kategória: Senzory kvality vzduchu
Záruka: 2 roky
Napájanie: 230VAC
Protokol: Z-Wave
Napájanie: 110-230V AC
CO2 senzor Z-WAve
Výpredaj
€199 –25 %

MCO HOME senzor kvality vzduchu dokáže detekovať hladinu CO2 vo vzduchu a to v reálnom čase. Má zabudovaný senzor kvality vzduchu, teploty ale aj vlhkosti. 

MCO CO2 230V

Zabudovaný senzor kvality vzduchu môže byť použitý na riadenie rekuperácie pomocou pridružení alebo scén v riadiacej jednotke. Tenzo CO2 senzor sa dokáže pripojiť do Z-WAve riadiacej jednotky, do ktorej následne posiela všetky namerané hodnoty. Tieto však zobrazuje aj na vlastnom, prehľadnom displeji.

CO2 senzor má dizajn podobný termostatom MCO HOME a vďaka tomu môžete tieto zariadenia zladiť, aj keď veľkostne sa odlišujú.

MCO CO2 zboku

Zapojenie tohto CO2 senzoru je veľmi jednoduché. Stačí pripojiť fázu a nulák do vstupov na zadnej strane a senzor umiestniť do inštalačnej krabičky.
Poznámka: rozmery inštalačnej krabičky potrebnej pre zabudovanie tohto senzora sú 58x48x27 mm.

MCO CO2 rozmer

Po správnom zapojení nám senzor na displeji zobrazuje všetky namerané údaje. Tie sú tiež reportované do riadiacej jednotky. Tlačítka na zariadení slúžia na pridávanie zariadenia do systému, na vypnutie displeja ako aj na vstup do menu, kde je možné nastavovať niektoré vlastnosti senzora.

MCO CO2

Senzor sa v systéme Fibaro pridá ako niekoľko zariadení. Po správnom nastavení nám ostane senzor CO2, senzor teploty a senzor vlhkosti.

V systéme Homey toto zaraidenie nie je podporované.

Vlastnosti:

  • Monitoruje CO2 vo vzduchu
  • Vysoká presnosť
  • Moderný sklenený dizajn
  • Napájanie: 230V AC
  • CO2 rozsah: 0-2000ppm, prednastavený poplach pri:1000ppm (nastaviteľné)
  • Teplotný rozsah: -9.0 ~ 50℃ 
  • Rozsah vlhkosti: 0% ~ 99%RH
  • Protokol: Z-Wave