Neohodnotené

10Years Detektor dymu s funkciou sirény

Prvý Z-Wave detektor dymu s cetrifikáciou Q-label (Vds 3131). Je momentálne pokladaný za najspoľahlivejší a najbezpečnejší bezdrôtový detektor dymu na trhu. Navyše vďaka funkcií sirény môže byť použitý na hlásenie akéhokoľvek poplachu. Batéria, ktorá je v zariadení obsiahnutá nevyžaduje výmenu počas 10 ročného životného cyklu senzora.

Dodanie do 5 dní (4 ks)
Kód: POPE009402
Značka: Popp
€89,99
Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Napájanie: Batéria
Protokol: Z-Wave Plus
Výdrž batérie: 10 rokov dym/ 2 roky Z-Wave

Tento Z-Wave detektor dymu odhalí vznikajúci požiar. V prípade poplachu vyšle signál do Z-Wave siete ako aj spustí svoju akustickú sirénu. Vďaka zaslaniu signálu do siete Z-Wave môžeme byť na poplach upozornený, aj keď nie sme doma. 

 
Vďaka integrovanej 10-ročnej batérií môže byť tento senzor dymu používaný celý svoj legálny životný cyklus (10 rokov) bez nutnosti výmeny hlavnej batérie. Batéria modulu Z-Wave môže byť vymenená veľmi jednoducho. Senzor samozrejme upozorní, ak sa batéria blíži k minimu. Slabá batéria Z-Wave modulu však nemá žiadny vplyv na funkčnosť samotného senzoru dymu.
 
Tento senzor je prvý senzor dymu s podporou Z-Wave ktorý má označenie Q-label (Vds 3131)  pre rozšírenú kvalitu. Spĺňa Európske štnadardy EN14604 (vfdb 14-01)
 
Popri základným funkciám môže byť tento senzor použitý tiež ako vnútorná siréna, ktorá môže byť integrovaná s existujúcim bezpečnostným systémom. V rámci vašej Z-Wave siete môže byť tento senzor prepojený s ďalšími senzormi ako senzor dverí, senzor pohybu... a to nezávisle na riadiacej jednotke. V prípade alarmu bude akustický signál iný ako v prípade požiaru.

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk