Neohodnotené

FIBARO senzor dverí 2 gen. (FIBARO Door Sensor 2)

Druhá generácia senzoru dverí a okien od FIBARO (FIBARO door window sensor) prináša menšie telo, zabudovaný senzor teploty a vďaka tomu aj ďalšie možnosti použitia.

uzke-garancia

Variant
Skladom na predajni (> 5 ks) Skladom na predajni (> 5 ks) Dodanie do 5 dní (> 5 ks) Skladom na predajni (> 5 ks) Zvoľte variant
Kód: FIBEFGDW-002-1 FIBEFGDW-002-3 FIBEFGDW-002-5 FIBEFGDW-002-7 Zvoľte variant
Značka: FIBARO
€49,99 od €49,99 - - –4 % - až –4 % €54,50 €54,50 €47,99 €54,50 od €47,99
Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: Batéria
Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey, Fibaro HC3
Protokol: Z-Wave
FGDW 002 1 Left Top (1)
Tip Výpredaj
€49,99 od €49,99 - - –4 % - až –4 %

Senzor okien a dverí FIBARO

Magnetický senzor so zabudovaným senzorom teploty

Screen Shot 2017-06-27 at 16.27.22

 

FIBARO Dverový / okenný senzor 2 je bezdrôtový magnetický kontaktný senzor kompatibilný s Z-Wave Plus. Zmena stavu zariadenia automaticky odošle signál do ovládača Z-Wave a pridružených zariadení. Senzor sa dá použiť na spustenie scén a všade tam, kde sú potrebné informácie o otváraní alebo zatváraní dverí, okien, garážových dverí atď. Okrem toho je snímač 2 dverí / okien FIBARO vybavený zabudovaným snímačom teploty.


Dokonalá kombinácia 4 senzorov

 Bezdrôtový vstupný senzor Senzor dverí / okien sa môže používať spolu s HOME CENTER 2 na ovládanie ďalších funkcií Akonáhle je vstup senzora dverí / okna spojený s typickým nástenným spínačom, môže ovládať ďalšie zariadenia v systéme FIBARO. Hlavnou myšlienkou je umožniť používateľovi umiestniť predtým neplánovaný prepínač na vybrané miesto bez toho, aby ste museli drôtiť káble. Počet a umiestnenie existujúcich spínačov už neobmedzujú usporiadanie vášho interiéru. Senzor dverí / okien môže ľahko a nenápadne prevziať úlohu tohto prvku domáceho elektrického systému.


apps-entrance-door

DVERE

 

apps-garage-door

GARÁŽOVÉ DVERE

 

 apps-roof-window

STREŠNÉ OKNÁ

 

 apps-safety-gate

BEZPEČNOSTNÉ DVERE

 

 apps-window

OKNÁ


Prepínač predprogramovaných scén 

Má jedinečnú funkciu, v ktorej môže automaticky spustiť predprogramované scény Začať scénu na úrovni elektroinštalácie bolo doteraz ťažké. Vyžaduje si modul FIBARO, predtým nainštalovaný v elektrickom zariadení, ktorý by potom spustil scénu. Toto riešenie nebolo dostatočne intuitívne, aby sme uspokojili dopyt zákazníkov, poskytli sme senzoru dverí / okien ďalšiu funkčnosť na spustenie scén. Jednoducho pripojte tradičný spínač svetla alebo akýkoľvek senzor (napr. Detektor pohybu) k modulu FIBARO a spustite tak naprogramovanú scénu. Preto môžete vytvoriť bezdrôtový prepínač napájaný z batérie pre viac zariadení pripravený na prácu v krátkom čase.

ezgif-1-ccab56b76a81


Senzor dverí / okien je senzor napájaný z batérie

Jeho prevádzka podľa štandardu z-wave zaručuje kompatibilitu s inteligentným systémom FIBARO a ďalšími bránami Z-Wave. Senzor rozširuje možnosti systému monitorovaním otvárania dverí, okien a garážových brán. Používa sa v automatickom ovládaní svetla, kontrole prístupu a domácich bezpečnostných systémoch. Inštalácia senzora dverí / okien vo vašej domácnosti zvyšuje bezpečnosť a pohodlie jeho obyvateľov. Eliminuje tiež riziko vysokých poplatkov za vykurovanie alebo klimatizáciu. Okrem toho môže byť modul vybavený snímačom teploty a môže využívať zabudovaný binárny vstup.

Domáce centrá od Fibara - ako si vybrať_ Prečítajte si na našom BLOGU.

  VLASTNOSTI:

  • Kompatibilné s akýmkoľvek radičom Z-Wave alebo Z-Wave +,
  • Podporuje chránený režim (Z-Wave network Security Mode) s šifrovaním AES-128
  • Funguje s inými sieťovými zariadeniami Z-Wave, ale ako zariadenie s batériou sa nezúčastňuje na smerovaní signálu
  • Otváranie dverí / okien zistené oddelením tela senzora a magnetu
  • Zistí neoprávnené zásahy po odpojení alebo otvorení
  • Ľahko namontovaný na dvere, okná, garážové vráta a rolety
  • Napájanie z batérie

  choose-homekit-dws

 


V porovnaní s predchádzajúcou verziou FIBARO senzoru okien a dverí má druhá generácia oblejší a menší dizajn a pevne zabudovaný teplotný senzor. Avšak binárny vstup už v tejto generácií nie je dostupný.

 

Pre viac informácií o systémoch Smart Home navštívte www.HomeSystem.sk