Neohodnotené

Shelly H&T - WiFi senzor teploty a vlhkosti (Biely)

Shelly H&T je prvý WiFi senzor teploty a vlhkosti, ktorý vydrží na jednej batérií fungovať až jeden rok. Zároveň Vám umožní spúšťanie automatizácie na základe týchto údajov.

Skladom na predajni (> 5 ks)
Kód: SHELLY_HAT
Značka: Shelly
€28,50 –2 % €27,99
Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
Napájanie: Batéria
Podporované: Apple Home Kit, Homey, Google Home, Amazon Echo
Protokol: Wifi
Napájanie: Batéria CR123A (nie je súčasťou balenia)
Výdrž batérie: 18 mesiacov
Napájanie DC: Áno, ako príslušenstvo
Rozmedzie nameraných teplôt: – 40°C ~ 60°C (± 1°C)
Rozmedzie nameranej vlhkosti: 0~100% (±5%)
Vlastná spotreba zariadenia: < 1 W
Sledovanie cez mobil: Áno
Rozmery: 35mm x 45mm
shelly HaT
€28,50 –2 %

Shelly H&T je výnimočný senzor, ktorý na svoje fungovanie potrebuje len WiFi sieť a nevyžaduje riadiacu jednotku. Jeho výhodou je však, že v prípade potreby je možné použiť ho v riadiacej jednotke Homey.

Tento senzor vydrží na jednej batérií fungovať až 16 mesiacov. Možnosťou je však aj napájanie pomocou USB káblu, na to je však potrebná dokovacia stanica (príslušenstvo). Hodnoty sú reportované rovno do Shelly aplikácie a ú tam ukladané až po dobu jedného roku. 

Shelly H&T Vám dá vedieť, aká teplota a vlhkosť je v miestnosti, kde je umiestnený. Tieto informácie máte vždy po ruke vo Vašom mobilnom telefóne. 

Shelly piny:

Shelly H&T ma programovacio debugovacie rozhranie ktoré Vám umožňuje nahrať si alternatívny firmver podľa potreby. USB na UART adapter je potrebny ako aj 3.3V zdroj s minimálne 350mA. Piny na senzore sú zobrazené na obrázku nižšie.

shelly_HT_pinout2

Screenshot 2019-11-11 at 16.01.44

 

Shelly H&T senzor Vám v spojení s Shelly relé alebo Smart zásuvkou umožní ovládanie teploty v miestnosti. Stači do zásuvky zapojiť Váš radiátor alebo pripojiť relé na stykač a na Shelly H&T nastaviť požadovanú teplotu a mate vybavené. 

Sledujte vlhkosť presne tam, kde je to pre Vás dôležité. Vlhkosť môže totiž pomôcť, ale aj uškodiť. So Shelly sa Vám to nestane. Vždy budete mať aktuálne informácie o vlhkosti na mieste, kde Shelly H&T položíte.

Shelly H&T