Neohodnotené

DoorBird A1101

Vnútorná stanica IP Video DoorBird je ideálnym doplnkom ku každej vstupnej stanici IP Video DoorBird. Vyznačuje sa vynikajúcou kvalitou obrazu a zvuku a jeho kompaktný a diskrétny dizajn sa hodí do každého prostredia.

Dotykový 4 "farebný displej, mechanické tlačidlá, vstup na zvončekové tlačidlo, montáž na stenu. Napájanie PoE alebo 15-48 V, pripojenie Ethernet alebo WiFi.

Skladom na predajni (1 ks)
Kód: DB-A1101
Značka: DoorBird
€476
Kategória: Videovrátniky DoorBird
Napájanie: 230VAC
Spôsob montáže : Povrchový stolný stojan
Napájanie : 15 - 48 V DC alebo Napájanie Ethernet (PoE 802.3af režim A)
Hmotnosť : 336 g 
Spotreba: : 5W

 Vyznačuje sa vynikajúcou kvalitou obrazu a zvuku a jeho kompaktný a diskrétny dizajn sa hodí do každého prostredia. Displej vnútornej stanice je vyrobený z tvrdeného skla odolného proti poškriabaniu. Všetky funkcie sú dostupné do niekoľkých sekúnd prostredníctvom intuitívneho používateľského rozhrania s jasnými symbolmi. Všetky hlavné funkcie je možné aktivovať pomocou hardvérových tlačidiel bez použitia dotykovej obrazovky. 

DoorBird A1101 videovratnik

Individuálna zvučka zvončeka pre dvere, podlažie alebo bránu pomáha rozlíšiť, kde návštevník stlačí zvonček. V tej chvíli sa lišta LED na spodnej strane rozsvieti vo voľne upraviteľných farbách. Inštalácia je dokončená za menej ako 10 minút. Pripojí sa k sieti prostredníctvom WiFi alebo sieťového kábla. Ak je vnútorná stanica pripojená pomocou sieťového kábla, je možné ju pohodlne napájať prostredníctvom napájania cez Ethernet (PoE). Ak by internet zlyhal, všetky funkcie vnútornej stanice a pripojených dverových staníc DoorBird naďalej fungujú v miestnej sieti. Prostredníctvom internetu má vnútorná stanica prístup ku všetkým pripojeným dverovým staniciam DoorBird - kdekoľvek na svete.


Vlastnosi a technické parametre

  • Ovládač otvárania dverí a výťahu 
  • História návštevníka 
  • Zobrazenie predpovede počasia
  • Automatizácia domu a budovy ,ovládanie (IP, TCP, HTTPS, relé atď.)
  • Konfigurovateľné pomocou aplikácie 
 
  • Spôsob montáže Povrchový stolný stojan „A8003“ predávaný oddelene
  • Napájanie 15 - 48 V DC (max. 15 W) alebo Napájanie Ethernet (PoE 802.3af režim A)
  • Hmotnosť 336 g 
  • Spotreba: 5W

DoorBird A1101 videovratnik