Neohodnotené

Aqara bezdrôtový nástenný ovládač

Aqara nástenný ovládač podporuje zigbee protokol a vďaka tomu funguje perfektne v riadiacej jednotke Homey. To Vám umožňuje ovládanie prakticky čohokoľvek, čo v dome máte.

Variant
Momentálne nedostupné Skladom na predajni (1 ks) Zvoľte variant
Kód: WXKG02LM WXKG03LM Zvoľte variant
Značka: Xiaomi
€23 €21,50 od €21,50
Kategória: Works with Xiaomi Aqara
Záruka: 2 roky
Napájanie: Batéria
Protokol: Zigbee
Rozmer: 86x86x15
Napájanie: 1x CR2032

Xiaomi Aqara Wireless Wall Smart Switch je Zigbee nástenný ovládač, ktorý prináša výbornú funkčnosť v krásnom balení. Dizajn je pri tomto vypínači naozaj podarený a Xiaomi tu vsadilo na jednoduchosť. Biela farba, bez rámiku a jemné logo na bočnej strane. Tlačítka sú veľké a príjemne zahnuté.

Aqara wall controller

Vypínač je bezdrôtový a na stenu alebo kdekoľvek inde sa inštaluje pomocou pribalenej obojstrannej pásky. Napájaný je batériou a jej výdrž záleží od toho, ako často vypínač používate. 

Pozor: Toto zariadenie nespína pripojené zariadenie. V systéme funguje len ako bezdrôtový vypínač, teda posiela informácie o stlačení do systému.

Tento vypínač je možné použiť so Smart home systémom Xiaomi. Pokiaľ máte riadiacu jednotku Xiaomi, môžete správanie vypínača nastaviť priamo v Aplikácií Xiaomi, alebo v aplikácií Apple HomeKit.

Výhodou však je to, že tento vypínač je priamo podporovaný riadiacou jednotkou Homey čo Vám dáva obrovské možnosti, nakoľko táto riadiaca jednotka podporuje až 50 tisíc zariadení. Kliknutie tohto vypínača tak môžete prepojiť na ovládanie rôzných Z-Wave či Zigbee zariadení, ako je napríklad Philips Hue ale aj nastaviť si, aby sa po stlačení vypínača spustila scéna, napríklad sa môže upraviť svietenie v celej izbe, zvýšiť kúrenie a zapnúť TV. Tých možnosti je naozaj veľa.

Výhody:

+ Krásny dizajn
+ Zaujímavá cena
+ Podpora Homey
+ Jednoduchá inštalácia

Nevýhody 

- Nepodporuje Fibaro