Neohodnotené

Predradník - stmievač Constant Current

Dnešné moderné dizajnové svietidla majú veľmi často v sebe zabudované predradníky, ktoré sú označené ako stmievateľné, avšak ich stmievanie nie je možné cez systém Z-Wave. Tento predradník nahradí ten, ktorý je v svietidle a umožní Vám ovládanie cez systém Z-Wave, samozrejme aj so stmievaním.

Vypredané
Kód: SRP-ZV9105-50CC
Značka: Sunricher
€95
Kategória: Žiarovky a iné
Záruka: 2 roky
Napájanie: 230VAC
Protokol: Z-Wave Plus
Typ: Stmievateľný LED driver 50W
Výstup: 1x konštantný prúd 250ma až 1500ma
Kapacitor: Rubycon
Ochrana: Class II, plne odizolovaný platový kryt
Funkcie: Vstavaná PFC funkcia
Power factor: >0,9
Efektivita: >87%
Stmievanie: od 0,1%
IP ochrana : IP20
CC predradník Z-Wave
Výpredaj

Ovládanie dizajnových svietidiel cez Z-Wave Smart Home nie je jednoduché. Štandardne ich je možné len vypnúť a zapnúť, aj napriek tomu, že svietidla sú stmievateľné. Práve tento problém rieši tento Z-Wave predradník. Predradník nahradí ten, ktorý sa nachádza v svietidle. 

Predradník Constant Current Z-WAve

Tento CC (Constant Current) predradník má 50W výstup a obsahuje prepínací DIP, ktorý umožňuje nastavenie od 250ma do 1500ma. Vďaka tomu môže byť presne nastavený na prúd, ktorý dané svietidlo vyžaduje. Stmievanie je možné až do 0,1% bez blikania. 

DSC00693

Po správnom zapojení predradníka do svietidla stačí už len pridanie do systému Z-Wave, kde je predradník rozpoznaný ako klasický stmievač. Od toho momentu je možné ovládanie pripojeného svietidla cez aplikáciu alebo automaticky. 

Ovládanie predradníka je možné taktiež pridružením z diaľkového ovládača. Špeciálne na tento účel je navrhnutý tento ovládač. Jednoducho ho umiestnite tam, odkiaľ chcete svietidlo ovládať, nastavte a máte plnú kontrolu nad zapínaním/vypínaním ale aj nad nastavovaním intenzity.

Výhody:
+ Jedinečný produkt medzi Z-Wave produktami

+ Univerzálny pre pásy od 250ma do 1500ma
+ Ľahká inštalácia, jednoducho sa nahradí pôvodný predradník v svietidle

Nevýhody:
Nemá vstup na vypínač, teda ovládanie je potrebné riešiť pridružením z iného zariadenia (nie je to zložité)